EŽ Stilius – unikalūs kūriniai tiesiai iš mylinčių rankų

 

Čia galite įsigyti rankų darbo drabužių ir aksesuarų visai šeimai. Taip tat smulkmenų namų dekorui.

Asortimente esantys drabužiai ir aksesuarai – toli gražu ne viskas, ką siūlome. Priimame individualius užsakymus tam, kad išpildytume kiekvieno kliento lūkesčius. Turite suknelės ar skraistės viziją, bet niekur tokios nerandate? Rankdarbių Kavinė išpildys Jūsų svajonę. Su įsiklausimų į Jūsų norus, dėmesiu detalėms ir didele meile sukursime unikalų produktą atspindintį Jūsų asmenybę.

Istorija

Šių mylinčių, kruopščiai mezgančių bei siuvančių rankų savininkė – Eglė Žemgulienė. Visi siuviniai ir mezginiai EŽ Stilius – Eglės rankų darbas. Nuo 18 metų virbalų iš rankų nepaleidžianti ir ilgametę patirtį ne tik Lietuvos, bet ir Norvegijos rinkoje turinti mezgėja geba kurti išskirtinius ir praktiškus mezginius, kurie per daugybę metų papuošė ir sušildė begalę žmonių.

Tačiau tik mezgimu neapsiribojama. Pajutusi poreikį kurti įvairesnius drabužius, Eglė nusprendė išnaudoti savo talentą siuvime ir reikiamų įgūdžių 2020-2021m.  įgijo Dygsnio kursuose ir 2021-2023 m.  Klaipėdos technologijų mokymo centre mokėsi ir baigė siuvėjos specialybės. 2023m. Dalyvavo Tarptautiniam siuvėjo meistriškumo konkurse ir laimėjo 1 vietą. Dabar ji ne tik mezga, bet ir siuva drabužius – nuo vaikiškų sportinių komplektų iki puošnių vakarinių suknelių.

Darbo principai

EŽ Stilius pagrindiniai darbo principai – 100% atsidavimas darbui, atidumas detalėms bei ypač aukštos kokybės medžiagos. Čia visuomet išbandomos naujovės bei  inovatyvios priemonės, tačiau dirbama tik su natūralių pluoštų siūlais, išskirtinės kokybės audiniais ir pasaulyje pripažintų prekės ženklų įrankiais. Tarp jų – Lykke, ChiaoGoo, Bernina, Rubina, Jack bei daugelis kitų.

 

Svarbiausia mums – šypsena Jūsų veide išpildžius visus lūkesčius bei sukūrus aukštos kokybės išskirtinį produktą.

Klausimų ir užsakymų laukiame:

Tel → 867238233

El.paštas → ezstilius@gmail.com

FB → facebook.com/EZStilius

Norite susitikti?

Užsukite į mūsų studiją adresu Liepų g.8, Veiviržėnai, Klaipėdos raj.