„Rankdarbių kavinė“ – kur hobis tampa gyvenimo aistra ir bendrystės gija

Ar kada nors susimąstėte, jog mezgimas bei kiti rankdarbiai gali būti ne tik terapija, bet ir ypatingas bendravimo būdas? O gal net papildomos ar pagrindinės pajamos?

Visų tautybių moterys, merginos ir net jaunos mergaitės jaučia nenugalimą potraukį kurti širdžiai mielus rankdarbius. Mes, lietuvaitės, nuo neatmenamų laikų audėme, mezgėme, pynėme sau, artimiesiems bei namams ypatingus gaminius. Jie buvo prisodrinti mūsų meilės ir globos energijos.

Jeigu šiandien Jūs vis dar jaučiate savyje šias kūrybines galias, neapleiskite jų, o puoselėkite kaip brangiausią ir prasmingiausią turtą.

Aš nuo 18 metų pajutau mezgimo aistrą, kuri, išvykus į Norvegiją, man tapo ir pajamų šaltiniu. Esu dėkinga vyrui už tai, kad jis paskatino nenuleisti rankų. Turbūt ne veltui sunkiai sekėsi rasti darbą, kad galėčiau realizuoti savo pašaukimą. Todėl 2013 metais gimė mano įmonė „Design og Garn“. Verslą pradėjau nuo mažutės parduotuvės miesto pakraštyje, kurioje prekiavau savo megztais gaminiais ir siūlais, vėliau veiklą perkėliau į internetinę parduotuvę.

Mezgimas ir prekyba tapo mano gyvenimo dalimi, todėl grįžusi į Lietuvą toliau tęsiu pradėtus darbus, tik pasivadinusi nauju pavadinimu „Rankdarbių kavinė“.

Labai džiaugiuosi matydama savo klientes laimingas, kuomet įgyvendinu jų norus. Tai man suteikia džiaugsmą, kūrybinę motyvaciją ir skatina didžiuotis pasiekimais.

Kuo ypatinga „Rankdarbių kavinė“?

Tai nedidelė mezgimo siūlų ir rankdarbių parduotuvė, kurioje:

  • Galėsite įsigyti mezgimo siūlų, įrankių bei gaminių;
  • Jaukioje aplinkoje susitikti su bendramintėmis, išgerti kavos ar arbatos puodelį ir bekalbant užsiimti rankdarbiais;
  • Seminarų metu susipažinti su mezgimo technologijomis;
  • Praleisti šaunų teminį vakarą;
  • Ir kurti bendrystės ryšius.

El. parduotuvėje www.rankdarbiukavine.lt galite įsigyti Jums reikiamų mezgimo siūlų ir įrankių, sekti naujienas ar užsisakyti mokymus.

Mielosios, jei norite patirti nuostabią kūrybos ir gyvo bendravimo galią, užsukite į „Rankdarbių kavinę“. Leiskite sau pajusti amžių patikrintą rankdarbių terapijos poveikį.

Klausimų, užsakymų ir Jūsų pačių laukiu nuo žiemos  adresu Liepų g. 8, Veiviržėnai, Klaipėdos raj. . Tel. 867238233 , el.paštas rakdarbiukavine@gmail.com .

Norite gauti visas Rankdarbių Kavinė naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį